Pensjonat „Alois”

Pavlov č.p. 150 E, 692 01 Mikulov - mapa

Tel.: +420 548 538 702
Mobil: +420 605 734 384

http://www.uflorianka.penzion.com


  

Pensjonat Alois również znajduje się w malowniczej miejscowości Pavlov u Mikulova i kontynuuje dobre tradycje pensjonatu "U Floriánka", od którego stoi zaledwie 80 metrów, dzięki czemu umożliwia zwiększenie liczby miejsc noclegowych oraz rozszerzenie wyboru stylu zakwaterowania.
Pensjonat Alois jest parterowym budynkiem atriowym typu wiejskiego z zamkniętym podwórzem, ze stodołą i małą piwnicą winną w podwórzu. Zaletą zamkniętego podwórza jest możliwość parkowania samochodów, co doceni każdy właściciel blaszanego pupila. W podwórzu jest również możliwość przechowywania rowerów w zamkniętym pomieszczeniu. Dyspozycja jest taka, że pokój nr 1 ze trzema łóżkami i pokój nr 2 z dwoma łóżkami mają wspólną łazienkę i WC. Oba pokoje dzieli korytarz. To rozmieszczenie pokoi jest dobre dla przyjaciół, którzy się wzajemnie znają. Pokój nr 3 z dwoma łóżkami i pokój nr 3a ze trzema łóżkami stanowi samodzielną całość, w której drzwi wejściowe są wspólne z tym, że przez pokój nr 3 przechodzi się do pokoju nr 3a, co jest idealne dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych. Pokój nr 4 z dwoma łóżkami i pokój nr 4a ze trzema łóżkami jest również samodzielną jednostką z łazienką i WC, wejście ma ze wspólnego pomieszczenia, które jest optycznie wydłużone oknem francuskim na taras. Ze wspólnego pomieszczenia wchodzi się do kuchni z kuchenką gazową, lodówkami i drobnymi naczyniami kuchennymi. Każda z wymienionych jednostek posiada własny telewizor. Z powyższego wynika, że pensjonat Alois jest przeznaczony dla dobrych średnich klientów mających na zapłacenie 330,- CZK za osobę Łącznie opłatą turystyczną.
Wielu gości chwali sobie dobre położenie w centralnej części miejscowości, skąd jest przepiękny widok nie tylko na jeziora, ale dalej, aż do Białych Karpat.
Usługi pensjonatu uzupełnia możliwość jazdy konno, dla dzieci na kucykach. Większe grupy mogą w naszej piwnicy winnej spróbować win z naszego regionu.
Życzę wszystkim czytelnikom tych stron, aby mogli odwiedzić pensjonat Alois a tym, którzy już u nas byli, aby znów przyjechali. Z radością wszystkich przywitamy.


 

 


CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality