Pension „Alois”

Pavlov č.p. 150 E, 692 01 Mikulov - mapa

Tel.: 548 538 702
Mobil: +420 605 734 384

http://www.uflorianka.penzion.com


  

Penzion Alois se rovněž nachází v malebné obci Pavlov u Mikulova a je pokračovatelem dobré tradice penzionu "U Floriánka", od kterého je vzdálen pouhých 80 metrů, což vytváří možnost rozšíření ubytovací kapacity, jakož i možnost vybrat si jiný styl ubytování.

Penzion Alois je jednopodlažní atriová stavba selského typu s uzavřeným dvorem, doplněná stodolou a dvorním traktem, v němž se nachází i malý vinný sklípek. Výhodou uzavřeného dvora je to, že zde mohou parkovat auta, což ocení každý majitel plechového miláčka. Ve dvorním traktu je rovněž možnost uschovat kola v uzavřené místnosti.

Dispoziční řešení ubytování je zrealizováno tak, že každý pokoj, který je standartně vybaven, má své sociální zařízení. Počet lůžek v jednotlivých pokojích je následující: V pokoji č.1 jsou dvě lůžka + dvě přistýlky, v pokoji č.2 jsou dvě lůžka, v pokoji č.3 je dočasně mimo provoz, v pokoji č.4 jsou dvě lůžka. Toto uskupení pokojů je vhodné jak pro přátele, kteří se znají, tak pro hosty, kteří chtějí mít soukromí. Jiné dispoziční řešení má pokoj č.5 a 5A, kde pokoj č.5 se dvěma lůžky a pokoj č.5A se dvěmi lůžky + přistýlka, mají samostatný společný vstup a společné sociální zařízení s tím, že do pokoje č.5A se prochází přes pokoj č.5, což je ideální pro rodinu s dětmi nebo skupinu přátel nebo jako apartmá. V sezóně internet zdarma. Penzion Alois je rovněž vybaven kuchyňkou se zařízením: plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a kuchyňským nádobím. Vedle kuchyňky je společná místnost, ze které je možné přejít přes francouzské okno na terasu s posezením, odkud je krásný výhled na věž barokního kostela zasvěceného sv. Barboře. Sedíte-li pod starými trámci v průjezdu domu, můžete při pití vína cítit génia locí a přitom mít krásnou vyhlídku na zříceninu hradu z počátku 13. století, zvaného Děvičky.
Cena ubytování je 330 Kč osoba/den včetně ubytovacího poplatku. V případě zájmu ubytování se psem je nutno se informovat předem. V době konání akcí jsou ceny pasantní!

     

     

Mnozí návštěvníci oceňují dobrou polohu ve střední části obce, odkud je nádherný výhled nejen na novomlýnská jezera, ale i dál až k Bílým Karpatům.
Pro doplnění služeb našim návštěvníkům je možnost zajištění jízdy na koni, pro děti jízdy na ponících. Pro větší skupinu je možnost v našem sklípku provést ochutnávku vín z našeho regionu.

Přeji všem návštěvníkům těchto stránek, aby měli možnost navštívit penzion Alois a ti, kteří již u nás byli, aby opět přijeli. Rádi Vás všechny přivítáme.


     CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality